Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Vežiojame smulkius krovinius LIETUVA ANGLIJA LIETUVA. Vežame motociklus, autodetales, suteikiame perkraustymo paslaugas, vežiojame krovinius iki 4 tonų svorio. Saugiai ir patikimai pervežame siuntinius, bagažą, kelioninius krepšius, lagaminus ir įvairius kitus krovinius. Kaina priklauso nuo svorio, matmenų ir vietos į kur važiuos siunta.
http://www.siuntutarnyba.lt
Pervežame keleivius, krovinius ir siuntas. Anglija-Lietuva-Anglija. Paemame iš Jusu namu ir pristatome tiesiai i Jusu namus.
http://www.siuntiniai.eu
Skalbykloje galite išsiskalbti patys arba palikti savo skalbinius mūsų darbuotojams, kurie išskalbs, išdžiovins ir išlygins už Jus. Taip pat galime atvažiuoti paimti ir pristatyti Jūsų skalbinius į namus. Paėmimas ir pristatymas nemokamas! Skalbimo paslaugos įmonėms ir gyventojams !
http://skalbyklanemunas.lt
Norite greitai ir svarbiausia taupydami laiką paskelbti skelbimą apie parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas? Norite, kad Jūsų informaciją pamatytų kuo daugiau potencialių klientų? Jūsų skelbimus pamatys skelbimų puslapių lankytojai ir paieškos sistemų Google, MSN, Yahoo, Ask, AltaVista ir kt. vartotojai. Jums daugiau nereikės gaišti laiko pildant daugybę skelbimų formų, nes mes tai padarysime už Jus.
http://cybergates.lt
Vertimo raštu ir žodžiu paslaugos
http://www.skubusvertimas.lt
Skystų-purškiamų tapetų dengimas, darbai. Japoniškų, lenkiškų, turkiškų ir rusiškų skystų tapetų pardavimas, katalogai.
http://www.tapetaiskysti.lt
Organizuojame mergvakarius armijoje, bernvakarius karingai ir seksualiai, šnipų ir generolo gimtadienius vaikams, taip pat įspūdingas, bei ekstremalias įmonių šventes. Per 4 darbo metus sukūrėme unikalią sistemą, kaip klientams pateikti nebrangius, bet labai kokybiškus ir smagius renginius. Didžiuojamės, nes klientai teigiamai įvertino mūsų pastangas ir užsako iš mūsų daug renginių. Kviečiame ir Jus apsilankyti mūsų svetainėje, ir surasti ką nors įdomaus Jūsų šventei.
http://gocrazy.lt
MB “Sabdora” teikiamos paslaugos: smėliavimas, nikeliavimas, chromavimas, auksavimas. Smėliavimas. Srautinis įvairių detalių valymas nuo senų dažų, rūdžių, nešvarumų. Mes galime Jums pasiulyti įvairius smėliavimo būdus, smėliavimas ypač smulkiu smėliu, po kurio detalės paviršius būna labia švelnus. Nikeliavimas. Padengiame įvairius paviršius nikeliu. Dengiame plastmasinius, metalinius, aliuminio, medžio paviršius. Galime paruošti paviršių padengimui . Auksavimas. Padengiame įvairius paviršius auksu iki 0,4mk. Dengiame plastmasinius, metalinius, aliuminio, medžio paviršius. Galime paruošti paviršių padengimui . Šis padengimo būdas suteiks Jūsų detalėms išskirtinumo ir prabangos.
http://www.sabdora.lt
Įvairūs pasakų personažai, kuriuos galite pasikviesti rengiant vaikų šventes: Kalėdų Senelis, Snaigių Princesė, Skudurinė Onutė, Paršelis, Merė Popins, Pepė Ilgakojinė.
http://princese.lt
Žiemą susiduriate su užverstais sniegu kiemais, užpūstytais takais, nepravažiuojamais keliais? Ar tai Jums neduoda džiaugtis žiemos malonumais ir grožiu?
http://sniegovalymas.net/

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė