Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

“DEKORALIS.LT”- jauna, energinga, kūrybinga ir sparčiai besiplečianti Lietuvos rinkoje kompanija, užsiimanti vestuvių, gimtadienių, verslo renginių, įvairių patalpų dekoravimu balionais bei reklaminiu balionu gamyba. Kolektyve dirba tikri šios srities profesionalai (dekoratoriai, šilkografininkai) galintys ir norintys atlikti savo darbą nepriekaištingai. Paslaugus vadybos kolektyvas duos daugybę naudingų patarimų, dėl balionų spalvų suderinimo ir kitokių įvairiausių puošybos atributų bei šventės dekoravimo (puošimo) klausimų. Savo paslaugas dekoravimo kompanija “Dekoralis.lt” siūlo palankiausiomis rinkos kainomis kurios tikrai yra prieinamos visiems, nes tik čia yra vykdomos įvairios akcijos, nuolaidos ir palankūs klientams pasiūlymai. Norime, kad šventės būtų gražios, įsimintinos, spalvingos, nes “DEKORALIS.LT” TAI JŪSŲ ŠVENTĖS PARTNERIS
http://www.dekoralis.lt
Visuotinis Lietuvos Prekių Katalogas
http://www.prekiukatalogai.lt
Garso aparatūros ir šviesos efektų nuoma Kaune. Aparatūrą galime pristatyti Jūsų pasirinktoje vietoje.
http://www.disco4u.lt
Bendradarbiaudami su daugybe patyrusių ir kvalifikuotų vertėjų, teikiame kokybiškas vertimo paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Verčiame iš/į anglų, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų, turkų, latvių, estų, kinų, serbų, ispanų, italų ir kitas užsienio kalbas. Mūsų lingvistai specializuojasi įvairiose vertimo srityse - nuo bendrojo pobūdžio tekstų iki medicinos, teisės ir IT sričių, todėl tikrai galime užtikrinti nekriekaištingą ir jūsų lūkesčius atitinkančią vertimo paslaugų kokybę. Visu užsakymus atliekame kokybiškai ir per nustatytus terminus. Klientui pageidaujant, vertimus tvirtiname vertėjų parašais, biuro antspaudu, o taip pat ir notariškai.
http://www.ajprojects.lt
dovanusala.lt - virš 1000 unikalių dovanų idėjų! Gausus ekstremalių pramogų pasirinkimas vyrams, bei malonios staigmenos moterims. E-dovana tik per 1 minutę. Dovanų pristatymas nemokamai!
http://www.dovanusala.lt/
Drabužių valymas bei kitos valymo paslaugomis pačiomis geriausiomis kainomis! Taip pat atliekamas ir patalpų valymas biuruose, namuose ir kitose patalpose.
http://drabuziuvalymas.eu
Dujinių katilų remontas Vilniuje ir Kaune. Remontuojame ir techniškai aptarnaujame visų modelių ir tipų dujinius katilus (Junkers, Buderus, Berretta, Ferroli, Baxi, Viessmann, Dakon, Viadrus, ProTherm, Vaillant ir kitų modelių taip pat).
http://www.dujiniukatiluremontas.lt
Effectum - reklamos agentūra. Teikiame visas reklamos gamybos paslaugas. Turime plačiaformatį ir skaitmeninį spausdintuvą. Gaminame iškabas, šviesdėžes, vizitines korteles, lankstinukus. Apipavidaliname automobilius, vitrinas, klijuojame lipdukus.
http://www.effectum.lt
Esame UAB „Ekiu LT“ - jaunas , profesionalus ir atsakingas kolektyvas . Buhalterija mums – daugiau nei vien popieriai , skaičiai ir formalumai .
http://www.ekiu.lt/
Elektros darbai, žaibosaugos sistemos įrengimas, varžų matavimai, projektavimas ir objektų pridavimas VEI, Priešgaisrinės ir apsaugos signalizacijos montavimo darbai, apsaugos nuo virš įtampių įrengimas
http://www.elektrosenergetika.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė