Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Jei Jums reikia foto paslaugų ir nestandartinio požiūrio į fotografiją, apsilankykite mūsų svetainėje - Asmeninės fotosesijos - Modelių portfolio - Vestuvių fotografijos - Šeimos fotografijos - Interjeras
http://www.g-j.lt
Patarimai vaiko gimtadienio šventimui, dovanų, valgio, gėrimų idėjos. Svetainėje pateikiami geriausi scenarijai, kokybiškiausi gimtadienių organizatoriai. Gimtadienis vaikui yra labai svarbi šventė, nederėtų jos pamiršti, bet vertėtų deramai ją atšvęsti, prisiminti vaiką ir surengti jam nepamirštamą šventę.
http://gimtadienis-vaikui.lt
Vertimai raštu ir žodžiu įvairiomis kalbų kombinacijomis. Kursai, pagal efektyvią kalbų mokymosi programą. Korektūra, tekstų surinkimas, maketavimo darbai. Juridinis bei notarinis dokumentų tvirtinimas. Dokumentų legalizacija (apostilių uždėjimas).
http://www.vertimo-biurai-klaipedoje.eu
Nusivylėte kitų teikiamų paslaugų kokybe, didelėmis kainomis? Pataikėte kaip tik ten, kur surasite aukštą kokybę už prieinamą kainą. Esame darbuotojai turintys statybos inžinerijos išsilavinimą, taigi savo darbą išmanome puikiai, atliktiems darbams suteikiame garantijas. Kapavietės bei paminklai projektuojami kompiuterine programa, kurios pagalba išlaikomas didelis tikslumas brėžiniuose bei darbuose. Darbus atliekame laiku ir kokybiškai, nuolaidos taikomos pensijinio amžiaus žmonėms. Mokame dirbti su akmens produkcija. Atliekame visus kapaviečių projektavimo, statybos bei vidaus ir išorės apdailos darbus. Prekiaujame antkapiniais paminklais, antkapiais, skaldele, kalame raides. Užsakius nuo sausio 1d. iki balandžio 31d. taikoma 10% nuolaida darbams.
http://www.kapu.lt
UAB „Gravija plius“ – reklamos paslaugų įmonė, kurios specializacija - reklaminiai suvenyrai ir verslo dovanos. Parinksime tinkamiausią reklaminį užrašą Jūsų suvenyrams: daugelį jų atliekame patys, galime pagaminti pavyzdžius prieš viso tiražo spaudą. Jūsų logotipas atrodys gražiai, bus ilgaamžis atspaustas tokiais reklaminės spaudos būdais
http://www.gravija.lt
Gree Electric Appliances susikūrė 1991 metais Kinijoje, Zhughai mieste ir per 20 metų visame pasaulyje užsitikrino vietą garsiausių kondicionavimo sistemų gamintojų sąraše kaip lyderė. Inovacijos ir naujų technologijų diegimas yra pagrindinis kompanijos sėkmės variklis. Nuolatos vykdomi tyrimo ir plėtros darbai Gree pasaulyje išgarsino kaip labai kokybiškos produkcijos, pasižyminčios ypatingai naujovišku dizainu gamintoja.
http://www.greelietuva.lt
www.1863.lt teikia Greitosios teisinės pagalbos paslaugą trumpuoju numeriu 1863, kuriuo paskambinus, Jums bus suteikta greitoji teisinė pagalba Jums rūpimais teisiniais klausimais.
http://www.1863.lt
Greitas vertimų užsakymas internetu (užtruks vos 2 min.). Jokių paslėptų mokesčių, vertimo kainą matysite iškart. Kokybę GARANTUOJAME! Vertimai iš anglų, rusų, lietuvių, vokiečių, kinų ir t.t.
http://www.greitivertimai.lt
Atliekame profesionalius, kokybiškus statinių hidroizoliacijos darbus. Hidroizoliacija atliekama naudojant skystą gumą (guminė membraninio tipo paviršiaus danga)
http://www.hidroizoliacija.com
Bendrovių akcijų vertinimas. Verslo vertinimas. Profesionalūs konsultantai pataria parduodant ir perkant bendrovių akcijas arba verslą. Patariame akcininkams įsigyjant kitų akcininkų akcijų paketus. Akcininkų turtinių ginčų sprendimas. Investicijos į bendrovių akcijas. Paskolos akcijų išpirkimui. Kapitalo pritraukimas.
http://hortus.lt

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė