Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Esame sukūrę ne vieną dešimtį gyvenamųjų namų Jums. Mūsų namų projektai pasižymi konstrukcijų paprastumu, išplanavimo funkcionalumu, šiuolaikišku eksterjeru. Visi projektai gali būti koreguojami pagal Jūsų norus. Jeigu nerasite sau tinkamo projekto – suprojektuosime individualų.
http://www.namoprojektas.lt/
Linksmadieniai.lt - visos su renginiais susijusios paslaugos. Įmonių, viešųjų įstaigų, vaikų ir asmeninių renginių organizavimas. Motyvacinių bei pramoginių programų kūrimas, renginių vedėjų ir DJ, įgarsinimo, apšvietimo paslaugų teikimas. Linksmadieniai.lt - renginių agentūra sėkmingai dirbanti renginių organizavimo srityje nuo programos idėjos sukūrimo iki jos įgyvendinimo.
http://linksmadieniai.lt/
„Čiuku Čiuku“ – pramogos vaikams ir poilsis tėvams. Tai nauja, ypatingai moderni, analogų Lietuvoje neturinti žaidimų erdvė, kurioje švenčiami vaikų gimtadieniai, krikštynos, jubiliejai ir kitos šeimos šventės. Šiame žaidimų kambaryje Jūsų mažųjų laukia specialios pramogos, kurias jie pamilsta kaskart iš naujo.
http://www.ciukuciuku.lt/
Buhalterinė apskaita bei buhalterinės paslaugos. Visos paslaugos atliekamos profesionalų komandos. Per dvylika veiklos metų įmonė įgijo didžiulę patirtį teikiant buhalterinės apskaitos ir finansų valdymo paslaugas Aptarnaujame greitai ir kokybiškai.
http://www.finans.lt/
Graviravimas bei graviravimas lazeriu - šios graviravimo paslaugos atliekamos ant metalo, plastiko, medžio, gumos ar kito paviršiaus. Graviravimo dėka daiktai tampa dekoratyvesniais bei išskirtinesniais. Bene viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta graviruoti dovanas, yra ta, jog dovana bus unikali ir skirsis nuo visų kitų.
http://www.graviruojam.lt/
UAB "Tigrus" - įmonė, teikianti aukščiausios kokybės standartus atitinkančias perkraustymo, krovinių pervežimo, spaudos ekspedijavimo, logistikos bei sandėliavimo paslaugas. Mūsų pagrindinis tikslas - profesionaliai, kokybiškai ir laiku atliktos perkraustymo paslaugos. Siekdami jo, subūrėme atsakingų ir kvalifikuotų darbuotojų komandą, kuri visada pasirengusi pranokti Jūsų lūkesčius.
http://www.perkraustome.lt
Energetinio naudingumo sertifikatas. Kokybiškai atliekame sertifikavimo darbus. Visas dokumentų paruošimas. Turime sukaupę didelę patirtį. Sertifikuojame pastatus jau nuo 2008 m. Esame sertifikavę daugiau nei 1000 objektų.
http://www.termija.lt/
Vilniuje ir Vilniaus Rajone įmonėms bei fiziniams asmenims nemokamai išvežame įvairų metalo laužą: radiatorius, vamzdžius, skardą, armatūrą. Seną buitinę techniką: šaldytuvus, elektrines ir dujines vyrykles, skalbimo mašinas, indaploves bei kitą smulkią buitinę techniką ir elektroniką.
http://isvezimas.lt/
Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus kailio išdirbimas, kailio gaminių siuvimas ir pardavimas. Natūralus kailis - neatsiejama žieminės aprangos dalis. Teikdami kailio išdirbimo ir jo gaminių siuvimo paslaugas, stengiamės nepriekaištingai išpildyti kiekvieno kliento pageidavimus, užtikriname aukštą darbų kokybę. Daug dėmesio skiriame medžiotojų ir žvejų aparangos ir avalynės siuvimui iš kailio. Siūlome įsigyti šių produktų.
http://www.baltijoskailiai.lt
Teisinės ir finansinės paslaugos UK lietuviams. Mokesčių susigrąžinimas | Pašalpos UK | Įmonių steigimas UK
http://ibservice.co.uk/

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė