Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusė


Išskirtinės nuorodos

Visi žinome, kad pirkti internetu yra pigiau nei įprastoje parduotuvėje - tai faktas. Tačiau nedaugelis žino, kad pirkti internetinėse parduotuvėse Anglijoje yra dar pigiau! Anglijos rinkoje yra tūkstančiai parduotuvių, kuriose galima apsipirkti net iki 60% pigiau nei Lietuvos internetinėse parduotuvėse. Daugelis mūsų yra ne kartą suradęs norimą prekę Ebay.co.uk aukcione; amazon.co.uk ar kitose internetinėse parduotuvėse. Tačiau susidurdavome su problema, kad pardavėjas prekės nesiunčia į Lietuvą. Todėl norėtume pasiūlyti Jums savo paslaugas: pirkinių iš UK pristatymas į Lietuvą. Naudodamiesi mūsų paslaugomis pirkinius tiesiai į namus Lietuvoje, gausite per 4 darbo dienas. Visa informacija www.pirkanglijoje.lt
http://www.pirkanglijoje.lt
Renginių vedėja, vestuvių vedėja. Jūsų šventė gali būti kitokia: čia nereikalingi priverstiniai tostai ir perdėtas stikliukų kilnojimas. Šventę papuošių gražiausiomis dainomis, o linksmoji vakaro programa išjudins net viską mačiusius svečius.
http://masiu.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Archeologinių tyrimų grupė IN SITU nauja inovatyvi įmonė, kurios profesionali, kvalifikuota darbuotojų komanda už patrauklią kainą siūlo kokybiškas ir plataus profilio archeologinių tyrimų paslaugas.
http://www.insitu.lt/
UAB "Vakarų inžinerija" teikia statinių priežiūros, statybos darbų technologinių projektų, geodezinių matavimų, bei projektavimo paslaugas Klaipėdoje.
http://www.vakaruinzinerija.lt
Projektuojame ir gaminame įvairių tipų kietuosius baldus pagal individualius užsakymus. Teikiamos paslaugos: • Baldų projektavimas • Individualaus dizaino nestandartinių baldų gamyba, atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir reikalavimus. • Baldų surinkimas bei montavimas
http://www.inbald.lt
Pagrindinė mūsų veiklos sritis - individualių pastatų fasadų šiltinimo bei apdailos darbai. Mūsų tikslas - teiktikokybiškas paslaugas už prieinamą kainą! Darbai atliekami Vilniuje ir Vilniaus rajone.
http://www.siltinimas.net/
Ieškote informacijos apie interjero dizainą? Mūsų puslapyje rasite daug įdomių straipsnių apie interjero dizainą
http://www.bustoidejos.lt
http://www.jostudio.lt
Internetinių svetainių ir parduotuvių kūrimo bei priežiūros paslaugos verslui.
http://www.idst.lt
Teikiamos paslaugos: - Teisinės konsultacijos - Sutarčių rengimas ir analizė - Fizinių ir juridinių asmenų atstovavimas - Procesinių ir kitų teisinių dokumentų rengimas - Įmonių steigimas - Filialų ir atstovybių steigimas - Steigimo dokumentų ir įmonės duomenų keitimas - Įstatinio kapitalo didinimas ir mažinimas - Pertvarkymas, reorganizavimas ir atskyrimas - Įmonės vidaus dokumentų rengimas ir nuolatinis teisinis aptarnavimas - Įmonių likvidavimas
http://www.ip-group.lt
„ITR grupė“ – atestuotų, patyrusių inžinierių, geodezijos bei statybos specialistų komanda, kokybiškai ir laiku atliekanti net pačius sudėtingiausius projektus.
http://www.itrgrupe.lt
Projektuojame individualius namus, visuomeninius statinius, pramoninius objektus, detaliuosius planus. Taip pat projektuojame ekonomiškus, energiją taupančius namų projektus.
http://www.jpiarchitektai.lt/

Viso įrašų: 286katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė