Nuorodų katalogas

Katalogo dešinė pusė

Katalogo kairė pusėIšskirtinės nuorodos

Solum - daugelio metų patirtimi ir naujausiomis technologijomis paremta grindų gamyba.
http://www.solum.lt
Roletų fabrikas visiems gaminiams ir montavimo darbams suteikia garantiją, tad galite būti tikri, jog nenusivilsite siūlomomis paslaugomis.
http://roletufabrikas.lt
Geri šiltnamiai – privalumas kiekvieno žmogaus sodui. Tik jų dėka šiandien galime išsiauginti geidžiamų vaisių ir daržovių derlių, užauginti įvairių rūšių gėles ir kitus tradicinius augalus. Natūralius produktus siekia užsiauginti kiekvienas, juk tai nepaprastas vitaminų ir gausių mineralų šaltinis. Keista, tačiau tik patys užsiauginę produktą, žinosime ką iš tikrųjų valgome. Dėka pažangių naujovių, šiltnamį gali įsigyti kiekvienas, savo nuosavą darželį turintis, gyventojas. Mėgėjiški šiltnamiai nėra brangūs, be to tokio pobūdžio šiltnamiai pigiai montuojami daugelio bendrovių, todėl tai užtikrina tinkamas sąlygas įsigyti norimą šiltnamį beveik kiekvienam dirbančiajam, ir turinčajam kitas reikalingas sąlygas šalies gyventojui.
http://siltnamiupasaulis.lt


Rykiuoti pagal: Apsilankymus | Abėcėlę

Standartinės nuorodos

Prekyba stogo dangomis
http://www.rdvstogai.lt
"RG Projektai" atliekamos paslaugos: graviravimas, pjaustymas lazeriu, spalvotas spausdinimas, kopijavimas, iškabų gamyba, automobilių apklijavimas, dizaino ir spaudos darbai. Originalių dovanų įvairioms progoms gamyba ir prekyba. Sveikinimai, kvietimai įvairioms progoms. Prekiaujame pigia buitine technika, įrankiais, lauko baldais, žaislais, sodo, daržo, elektros prekėmis.
http://www.rgprojektai.lt
Prekyba roletais, žaliuzėmis, tinkleliais nuo uodų Šilutėje.
http://www.roletaitau.lt
Roletai Kaune - taupantiems laiką, pinigus ir ieškantiems kažko tikrai išskirtinio.
http://www.roletaikaune.lt/
Platus roletų pasirinkimas Klaipėdoje. Roletai gali būti gaminami iš ypač sunkių audinių, gali būti net iki 4,5 m pločio. Roletai gali būti pritaikyti prie kiekvieno lango.
http://www.roletaiklaipedoje.lt/
Roletai Vilniuje - plisuotos, apsauginės žaliuzės ir išskirtiniai roletai Jūsų namams.
http://www.roletaivilniuje.lt
SABELIJOS PREKYBA UAB - Asmens Apsaugos Priemonių [AAP] gamintoja ir tiekėja, nuo 1997 metų dirbanti srityse, kuriose geriausiai išmano savo klientų verslą ir poreikius. Įmonė išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams, orientuojasi į įvairaus dydžio organizacijas privačiame ir valstybiniame sektoriuje, siūlydama įvairias asmens apsaugos priemones vietinėms bei užsienio įmonėms, o taip pat ir privatiems asmenims. SABELIJOS PREKYBA yra AAP srities rinkos lyderis Lietuvoje. Moderni elektroninė parduotuvė www.sabelijosprekyba.lt padės Jums apsipirkti tiesiai iš namų ar darbo vietos. Čia rasite: Darbo drabužius; Saugią avalynę; Darbines pirštines; Galvos apsaugos priemones; Klausos apsaugos priemones; Akių apsaugos priemones; Kvėpavimo takų apsaugos priemones; Priemones darbui aukštyje; Įvairius ženklus; Ir kitas saugiam darbui reikalingas priemones. Taip pat galite apsilankyti prekybos salonuose, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauoliuose bei Panevėžyje. Bendrovė taip pat konsultuoja darbų saugos klausimais, profesionalūs darbuotojai patars kada, kokiose darbo aplinkose ir kaip taisyklingai naudoti asmens apsaugos priemones. Daugiau informacijos www.sabelijosprekyba.lt.
http://www.sabelijosprekyba.lt/
Renkantis šildymo sistemą dažnai susimąstome, kokį šildymo būdą pasirinkti: ar tradicinį (kieto kuro, dujinį), kuris yra gan brangus ir nepatogus naudoti, bei dėl išmetamų į aplinką CO2 dujų - kenksmingas, ar alternatyvias šildymo sistemas, kurios padeda taupyti energiją ir yra „draugiškos" aplinkai?
http://www.samsungsilumossiurbliai.lt
SAMSUNG oro kondicionavimo ir vėdinimo įranga yra šiuolaikiška, modernaus dizaino, turinti naujausias technologijas, taupanti energiją, aprūpinta galinga filtravimo sistema....
http://www.samsungkondicionieriai.lt
UAB „Saugos gidas“ vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą kokybiškais darbo rūbais, avalyne bei darbo saugos priemonėmis – galvos, akių, veido, klausos ir kvėpavimo takų apsauga, ir kt. Mums svarbiausia – greitas, sklandus ir profesionalus klientų aptarnavimas. Visą savo dėmesį sutelkiame į klientų poreikius ir jų profesionalų patenkinimą. Gilinamės į klientams aktualias problemas ir ieškome veiksmingų būdų jas kokybiškai išspręsti. Visa tai stengiamės atlikti itin greitai, taip taupydami brangų savo klientų laiką. Ilgametę patirtį darbų saugos priemonių prekyboje turintys įmonės darbuotojai suteiks teisingą ir aktualią informaciją dominančiais klausimais bei pasiūlys Jums tinkamiausius sprendimo būdus. Prekės: • Darbo avalynė - apsauginiai darbo batai, pusbačiai ir sandalai, klumpės darbui ir guminiai batai. • Darbo drabužiai - striukės, švarkai, kelnės, kombinezonai ir puskombinezoniai, taip pat įvairių rūšių darbo pirštinės. • Galvos, akių ir veido apsaugos priemonės - apsauginiai akiniai ir skydeliai, šalmai ir pošalmiai. • Klausos apsaugos priemonės - apsauginės ausinės ir ausų kamšteliai. • Kvėpavimo takų apsauga - apsauginės kaukės ir puskaukės bei filtrai joms. • Apsaugos nuo kritimo priemonės - apraišai, lynai ir tvirtinimo elementai. Papildomos paslaugos: • Nemokamai pristatome prekes visoje Lietuvoje (viršijus nustatytą minimalią užsakymo sumą). • Siuvimo paslaugos – gaminame darbo drabužius pagal klientų poreikius. • Dekoruojame darbo rūbus jūsų įmonės logotipais, užrašais, emblemomis. • Nemokamai konsultuojame darbų saugos klausimais, patariame, kokiose darbo aplinkose ir kaip taisyklingai naudoti asmens apsaugos priemones. • Atliekame kasmetinę kritimo apsaugos priemonių patikrą. Prekes importuojame tiesiogiai iš gamintojų, tai mums leidžia būti itin konkurencingais rinkoje kainų atžvilgiu. Visada siekiame užtikrinti optimalų kokybės ir kainos santykį.
http://www.saugosgidas.lt

Viso įrašų: 123katalogo apačia dešinė

katalogo apačia kairė